Milion w ROK

Zarobienie miliona

1 000 000 zł da wielu wydaje się nie możliwe mają przedświadczenie że takie pieniądze trzeba wygrać lub zostać politykiem , że milion nie jest dla zwykłych ludzi . Nie nie mamy dla ciebie gotowego biznes planu ale pokażemy sposób myślenia który może przybliżyć cię do zarobienia takich pieniędzy.

Gdzie można zarobić takie pieniądze?

 Badania pokazują że 70% społeczeństwa zarabia mniej niż 4000zł miesięcznie co daje 48 000 zł/r Etat nie jest miejscem do zarobienia miliona owszem wysoko postawieni prezesi korporacji , instytucji , banków zarobią ale jaka jest szansa że zostaniesz prezesem BANKU. Najszybszym sposobem na MILION jest spadek .Ale nie jest to fajne czychać na śmierć kogoś bliskiego ze względu na pieniądze . 

 

Sprzedaż

 Jest kluczem do zarobienia miliona. Większość ludzi nie lubi sprzedawać ale czy to prawda . Każdego dnia coś sprzedajesz proponując usługi lub towary . Jesteś sportowcem sprzedajesz wynik . Jesteś nauczycielem sprzedajesz wiedzę . Jesteś krawcową sprzedajesz usługi . Sprzedaż jest wokół nas i tak pozostanie . Są rożne sposoby sprzedaży tradycyjny sklepy , sklepy internetowe , małe i duże sieci handlowe ,mlm. Większość jednak sprzedaje siebie a tak naprawdę swój czas praca na godziny tak jesteśmy nauczenie przez system edukacji by być posłusznym trybikiem w maszynie.

Inwestowanie 

Temat który wzbudza dużo złości bo jak i co inwestować skoro niema się pieniędzy. Powierzyć swoje zaoszczędzone pieniądze komuś to nie zawsze dobry pomysł . Inwestować też trzeba umieć. Uważam że najlepszą inwestycją dla wszystkich początkujących jest inwestycja w siebie w edukację ale nie taką tradycyjną . Tylko uczmy cię z książek i od ludzi którzy osiągneli to co sami chcemy osiągnąć . 

Emerytura 

Czym jest a czym chcesz by była dla ciebie. 40 lat pracy, czasami ciężkiej dbanie o siebie by móc żyć na upragnionej Emeryturze . Tak ktoś nam sprzedał taką wizję życia . Jak jest naprawdę duża ilość osób nie dożywa emerytury z różnych powodów : wypadki , choroby cywilizacyjne itp. Druga część to lekarze którzy rzadko kiedy przechodzą na emeryturę z powodów finansowych . Emerytura dla wielu to miejsce gdzie trzeba wybierać co kupić czego nie jaką receptę wykorzystać.Bycie babcią lub dziadkiem powinno być czymś mega przyjemnym . Zadaj sobie pytanie których dziadków lubią bardziej  wnuki „tych którzy mają 50-100 zł dla wnuka . Bo dziadkowie od tego są by rozpieszczać ale nie zawsze ich na to stać. Jakim dziadkiem babcią będziesz kiedy ty? 

Zarobki

Czas się zatrzymać pomyśleć i z królową nauk Matematyką . Skoro dziś zarabiasz 4000zł/mieś.    12 miesięcy X 4000zł =48.000 zł na rok X 40 lat ciągłej pracy = 1 920 000 zł Ale przecież wydajemy na życie dużą część naszych zarobków . Więc ile tak naprawdę odkładasz 1000 zł miesięcznie? 1000 zł X 12 mięs = 12000zł X 40 lat odkładania 480 000 zł będziesz mieć . Nie ciekawa perspektywa na swoją przyszłość może to i dobry plan ale nie masz już 20 lat czasu zostało miej a gdzie po drodze nowy samochód, wczasy, własny dom to wszystko kosztuje . I tu większość ludzi rezygnuje z marzeń . 

Twój Milion może być tu .

Sposób myślenia który może pomoże tobie w osiągnięciu wielkich celów.  Pytanie na które powinieneś sobie odpowiedzieć (Czy można zjeść SŁONIA?) odpowiedz nie dla wszystkich jest oczywista bo jesteśmy zabiegani i bombardowanie informacjami . Tak można trzeba jeść po kawałku. Zakochałem się w matematyce . A oto wzór na twój pierwszy MILION . 

                                             1 x Usługa lub Towar za 1 000 000 zł 

                                          10 x Usługa lub Towar za     100 000 zł

                                      100 x Usługa lub Towar za         10 000 zł   

                                    1000 x Usługa lub Towar za           1 000 zł           

                                10 000 x Usługa lub Towar za               100 zł                        

                              100 000 x Usługa lub Towar za                 10 zł

                           1 000 000 x Usługa lub Towar za                   1 zł 

Teraz pozostaje ci się do tego przygotować pokaże na własnym przykładzie . Znalazłem towar który się sprzedaje i zarabiam na nim 10 zł jak zamienić to w MILION według wzoru.

                     100 000 klientów w rok X towar z zarobkiem 10 zł = 1 000 000 zł

                    100 000 klientów podzielić przez 365 dni w roku = 274 klientów dziennie. 

Tak to nie jest łatwe ale nie niemożliwe .

Pamiętaj może znajdziesz więcej niż jeden taki produkt lub produkty które pozwolą zarobić więcej niż 10 zł .  Możesz też mieć więcej źródeł dochodu. 

 

Trzymam kciuki wiem że dasz sobie rady i zarobisz pierwszy MILION .

Może masz pomysł ? Może potrzebujesz wsparcia w projekcie ? Może masz towar godny uwagi ? Może szukasz dodatkowego źródła dochodu?

Może obawiasz się to robić sam?

Jestem tu. 

Pierwszy Milion
Scroll to Top